Мережа класів

Криворізький навчально-виховний комплекс №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування"

Фактична мережа класів і контингент учнів
0
Загальна кількість учнів
0
Загальна кількість класів
Гімназія

Педагог-організатор класу: Заболотня Лариса Вікторівна

Сайт класу

1. Барнаш Анастасія Олександрівна
2. Біліщук Аріна Віталіївна
3. Вакуліч Маргарита Олександрівна
4. Василенко Владислава Миколаївна
5. Вергелес Максим Сергійович
6. Генералова Ірина Євгенівна
7. Гончар Олександр Олегович
8. Гусак Юлія Дмитрівна
9. Даніш Максим Юрійович
10. Ємець Вероніка Миколаївна
11. Залозна Анастасія Михайлівна
12. Кеннє Канке Марія Моріалівна
13. Кім Ілля Олександрович
14. Крам Богдан Сергійович
15. Лисенко Тіхон Анатолійович
16. Матвієнко Катерина Дмитрівна
17. Палієнко Даниїл Максимович
18. Рассохін Тимофій Русланович
19. Рева Поліна Сергіївна
20. Родіна Марія Олександрівна
21. Ромасенко Марія Віталіївна
22. Тищенко Ірина Олександрівна
23. Ткаченко Євгеній Олегович
24. Тригуб Михайло Володимирович
25. Трофімов Давід Сергійович
26. Шевченко Сергій Олексійович
27. Шипуля Лілія Сергіївна
28. Шопський Іван Миколайович  
29. Кубракова Дарина Олександрівна  

Педагог-організатор класу: Задворна Єлізавета Володимирівна

1. Асташкіна Орина Юріївна
2. Баш Дмитро Сергійович
3. Величко Радміла Василівна
4. Волошин Нікіта Олександрович
5. Гаркуша Марія Валеріївна
6. Гуторив Михайло Романович
7. Журавльов Артур Ігорович
8. Зотова Кароліна Анатоліївна
9. Капустянський Ростислав Вадимович
10. Кашевська Марія Миколаївна
11. Кизименко Мілана Геннадіївна
12. Костенко Поліна Ігорівна
13. Красін Богдан Русланович
14. Мальцев Денис Олексійович
15. Мелькова Аліна Костянтинівна
16. Меткий Максим Олександрович
17. Мосіна Діана Василівна
18. Павленко Ян Сергійович
19. Петрина Марія Максимівна
20. Пільченко Ярослав Ігорович
21. Радзіон Марк Миколайович
22. Сергєєв Володимир Олександрович
23. Чигрин Дарія Олександрівна
24. Лиманська Поліна Богданівна
25. Кузіна Марія Олегівна

Педагог-організатор класу: Шаталова Світлана В’ячеславівна

1. Безрядін Єгор Євгенович
2. Васюк Артем Богданович
3. Ганженко Анна Іванівна
4. Григорович Ігор Юрійович
5. Гусак Аліна Олександрівна
6. Заїка Каміла Олександрівна
7. Каплун Станіслав Іванович
8. Коновалова Карина Павлівна
9. Гринькова Марія Олександрівна
10. Луговець Поліна Сергіївна
11. Мамонов Назар Андрійович
12. Неретін Роман Сергійович
13. Пашкова Юлія Андріївна
14. Піскун Вадим Валерійович
15. Прокопченко Віталій Костянтинович
16. Рачук Вероніка Сергіївна
17. Руденко Аріна Віталіївна
18. Савранчук Ерік Валерійович
19. Стельмах Максим Іванович
20. Странніков Матвій Сергійович
21. Тараненко Юрій Володимирович
22. Туник Максим Сергійович 

23. Іванов Дмитро Олександрович

24. Ходаковська Емілія Анатоліївна

25. Ващенко Ангеліна Русланівна

Педагог-організатор класу: Ратушна Лариса Іванівна

Сайт класу

1. Барбасов Микита
2. Березанська Меланія
3. Бондарев Артем
4. Вербіцька Аріна
5. Вергун Вероніка
6. Герасимчук Микола
7. Денисенко Софія
8. Закордонець Ігор
9. Калачова Владислава
10. Кіслова Софія
11. Козацький Іван
12. Коломієць Анастасія
13. Кондратенко Микита
14. Кондратенко Софія
15. Лозенко Максим
16. Музиченко-Козловська Поліна
17. Ніколенко Софія
18. Осмоловська Марія
19. Паук Надія
20. Поліщук Катерина
21. Приставка Святослав
22. Рагулін Тимур
23. Романчук Данило
24. Свист Марія
25. Телков Ілля
26. Тунік Нікіта
27. Федоляк Кирило
28. Хомінець Макарій
29. Школьний Даніїл
30. Васил`єв Марк

Педагог-організатор класу: Авдєєва Олена Григорівна

Сайт класу

1. Бакшеєв Матфєй
2. Бандурін Владислав
3. Бандурін Павло
4. Вахтін Олександр
5. Волочнюк Арсеній
6. Городнича Анастасія
7. Гладченко Марія
8. Гуйда Єлизавета
9. Збітнєва Тетяна
10. Кириллова Єсєнія
11. Кісліченко Артем
12. Коваленко Владислав
13. Куцева Еліна
14. Лахтіонова Софія
15.Лебединська Анна
16. Липка Оксана
17. Микоць Вікторія
18. Милобог Назар
19. Мукоїда Максим
20. Одушенко Аліна
21. Поплавський Богдан
22. Пунтус Анастасія
23. Русняк Михайло
24. Сальник Марія
25. Сироткіна Мілана
26. Трофімова Кіра
27. Токарєва Аріна
28. Тоточенко Андрій
29. Щербина Сергій

Педагог-організатор класу: Баюра Олена Олександрівна

Сайт класу

1. Багаєва Дар’я
2. Гапоненко Анна
3. Годлевський Данило
4. Гринь Яна
5. Грицовець Ірина
6. Гришин Тимофій
7. Данилов Тимофій
8. Данько Аеліта
9. Дубровська Ірина
10. Кириченко Евеліна
11. Лисичко Аріна
12. Лопатін Артем
13. Лук’янова Софія
14. Макаренко Іван
15. Малоок Микита
16. Ноздріна Дар’я
17. Поляков Павло
18. Сапронов Богдан
19. Сергіюк Таїсія
20. Снопко Єлизавета
21. Стахов Олег
22. Стрельнік Єгор
23. Таршикова Кіра
24. Терьохін Артем
25. Томіліна Ольга
26. Цилінська Анастасія
27. Ісмайлова Євгенія
28. Сапунов Андрій

Педагог-організатор класу: Савченко Тетяна Миколаївна

Сайт класу

1. Бикова Анастасія 
2. Гарасимова Єлизавета 
3. Дашкевич Костянтин 
4. Деденок Крістіна 
5. Дзюбіна Марія 
6. Діброва Марія 
7. Запорожець Поліна 
8. Іващенко Вікторія 
9. Ковтун Марія 
10. Ковтуненко Даніїл 
11. Кравець Михайло 
12. Левченко Єлизавета 
13. Малко Павло
14. Мартинюк Дмитро 
15. Мартиняк Ганна 
16. Михайлова Оксана 
17. Михайлюк Микола 
18. Савранчук Віталіна 
19. Семенов Ілля 
20. Смолякова Софія 
21. Удовиченко Кирило 
22. Фарина Анастасія 
23. Чирченко Тетяна 
24. Шалімова Анна 
25. Шило Назар 
26. Михайленко Дар’я 
27. Логінова Анастасія
28. Чирва Марія

Педагог-організатор класу: Гавенко Людмила Федорівна

Сайт класу

1. Березуєв Нікіта
2. Бобровник Ксенія
3. Брюкман Мирослава
4. Жук Андрій
5. Зряніна Устінія
6. Кабанов Кирило
7. Кеннє Канке Анна
8. Коломейко Дар’я
9. Кравчук Марія
10. Кузнєцов Влас
11. Кузнєцов Остап
12. Лотошенко Дмитро
13. Луцик Андрій
14. Любченко Катерина
15. Мельник Максим
16. Мельниченко Ліза
17. Ольховська Влада
18. Перерва Володимир
19. Потоцький Володимир
20. Потоцький Іван
21. Світлична Маріанна
22. Сиволап Вікторія
23. Сільчук Вікторія
24. Стаднійчук Софія
25. Удовиченко Аріна
26. Шокалюк Микита
27. ШтирхунТимур
28. Янченко Микола
29. Андрющенко Микита
Ліцей

8-Г клас з поглибленим вивченням іноземних мов 

Педагог-організатор класу: Дашкова Інна Олександрівна

  • Групи поглибленого вивчення англійської мови

І група

  1. Баклицька Софія
  2. Береговий Максим
  3. Васюков Андрій
  4. Карагьоз Аміна
  5. Короленко Данило
  6. Короткова Дар’я
  7. Овечко Даніїл
  8. Острешко Вероніка
  9. Погрібна Дар’я
  10. Овсяннікова Юлія
  11. Політаєва Владислава

ІІ група

  1. Бондаренко Артем
  2. Бура Кристина
  3. Вдовіченков Кирило
  4. Гелбахіані Анастасія
  5. Костренко Ілля
  6. Кузін Михайло
  7. Ляшенко Анастасія
  8. Морозова Катерина
  9. Постоян Сергій
  10. Проценко Ганна
  11. Пизік Віра
  12. Токарєва Поліна
  13. Яшнікова Софія
  • Група поглибленого вивчення німецької мови
  1. Вороновіч Діана
  2. Мирошниченко Поліна
  3. Навроцький Назар
  4. Новицька Карина
  5. Сисоєва Євгенія

8-Т1 клас з поглибленим вивченням математики 

Педагог-організатор класу: Сальнікова Людмила Олексіївна

  1. Болдирєв Іван
  2. Дацюк Олександр
  3. Дубич Дмитро
  4. Зіновьєв Платон
  5. Каракоц Вікторія
  6. Корольков Андрій
  7. Кулакова Марія
  8. Мельяновський Макар
  9. Микитюк Аліна
  10. Мірошніченко Іван
  11. Назаров Максим
  12. Панченко Михайло
  13. Пімкіна Уляна
  14. Плотнікова Жанна
  15. Рогов Герман
  16. Савранчук Інна
  17. Скубський Владислав
  18. Сьомік Ігор
  19. Тищенко Анастасія
  20. Хрипко Єлізавета
  21. Чеканова Стефанія
  22. Шевченко Кирило
  23. Ясінський Едуард
  24. Ковальчук Єва

8-Т2 клас з поглибленим вивченням математики 

Педагог-організатор класу: Дейнеко Аліна В’ячеславівна

  1. Бакшеєв Серафім
  2. Бобір Вероніка
  3. Васильєва Олександра
  4. Деміденко Поліна
  5. Елькіна Ірина
  6. Ібраєв Андрій
  7. Какарека Богдан
  8. Карпішкова Аліна
  9. Ковальчук Поліна
  10. Кратюк Максим
  11. Мєшков Роман
  12. Мізько Матвій
  13. Осадчий Ярослав
  14. Подольська Марина
  15. Потебня Володимир
  16. Редько Дар’я
  17. Самаркін Сергій
  18. Сапко Максим
  19. Сушко Віталій
  20. Тимощук Анастасія
  21. Циганок Руслан
  22. Кокошко Карина
  23. Татценко
    Ольга
  24. Салогуб Вероніка

9-Г клас з поглибленим вивченням іноземних мов 

Педагог-організатор класу: Полякова Вікторія Вікторівна

1. Баграновський Єгор
2. Блощук Юрій
3. Волосова Ірина
4. Гулій Анастасія
5. Гурінчук Катерина
6. Іванущик Марія
7. Коновалова Ангеліна
8. Кравець Іван
9. Кузічкіна Руслана
10. Куниця Анастасія
11. Кучеренко Анастасія
12. Левіна Анастасія
13. Ліснича Марія
14. Макарова Єлизавета
15. Маслова Ангеліна
16. Нагалка Анастасія
17. Назаренко Софія
18. Ніколюк Анастасія
19. Прудкий Іван
20. Романов Данило
21. Романов Олександр
22. Рубан Іванна
23. Рябцев Станіслав
24. Самсонова Єлизавета
25. Спінова Анастасія
26. Токарева Анастасія
27. Хвостюк Аліса
28. Ореховський Данило
29. Галєєва Анна

9-Т клас з поглибленим вивченням математики 

Педагог-організатор класу: Романенко Світлана Анатоліївна

1. Бабаєва Дар’я
2. Баранова Анастасія
3. Бірзул Микита
4. Бутенко Роман
5. Гавриш Олександр
6. Гончар Дмитро
7. Єгоров Ілля
8. Єлізарова Елизавета
9. Зарудська Ірина
10. Кокшарова Анастасія
11. Копілева-Ромащенко Ульяна
12. Ломпас Вікторія
13. Максименко Егор
14. Мунтян Дарина
15. Подольський Богдан
16. Римар Данило
17. Сильницька Софія
18. Сілко Богдан
19. Соловйов Захар
20. Столітній Андрій
21. Тунік Дмитро
22. Туркін Михайло
23. Удовиченко Олена
24. Федорець Віталій
25. Чернов Денис
26. Шаповалов Ярослав

10-Г1 клас з поглибленим вивченням іноземних мов

Педагог-організатор класу: Грицовець Лілія Миколаївна

Сайт класу

1. Баланда Єлизавета
2. Бойко Дар’я
3. Вахтіна Поліна
4. Гаврюкова Ксенія
5. Гунченко Олег
6. Заболотня Олеся
7. Кратюк Аліна
8. Кузьменко Діана
9. Куліш Кирило
10. Куниця Аріна
11. Левченко Денис
12. Михальченко Катерина
13. Пігош Маргарита
14. Польова Аліна
15. Орлов Олександр
16. Чернік Микита
17. Шорафа Маріам
18. Омаров Ренат

10-Г2 клас з поглибленим вивченням іноземних мов

Педагог-організатор класу: Чижевська Вероніка Альбертівна

Сайт класу

1. Анфалов Владислав 
2. Борейко Єлизавета 
3. Добровольська Олександра 
4. Ісаєва Вікторія 
5. Кедровський Володимир 
6. Коган Анна 
7. Козеренко Діана 
8. Кравчук Владислав 
9. Крамар Максим 
10. Крижевий Ярослав 
11. Медведєва Юлія 
12. Пантелеєва Марія 
13. Поплавський Максим 
14. Прокопенко Єлізавета 
15. Проців Софія 
16. Распутняк Руслан 
17. Рибалко Меланія
18. 
Соловйова Крістіна

 

10-Т клас з поглибленим вивченням математики

Педагог-організатор класу: Віріч Маргарита Володимирівна

Сайт класу

1. Адеєва Аліна
2. Бабенко Юрій
3. Безсмольна Діана
4. Вергелес Іван
5. Воробйова Марія
6. Ганжа Ярослав
7. Годун Аліна
8. Докіль Денис
9. Збітнєва Марина
10. Карпова Олександра
11. Кісельов Єгор
12. Муха Дмитро
13. Назаров Данило
14. Павленко Аліса
15. Павличук Вікторія
16. Радзіон Сніжана
17. Словак Марія
18. Торопов Дмитро
19. Трохимчук Мілана
20. Угнєвой Данило
21. Щербина Мілана
 

11-Г клас з поглибленим вивченням іноземних мов 

Педагог-організатор класу: Лемешенко Світлана Олександрівна

1. Азаров Микола
2. Баранова Варвара
3. Бриковець Анна
4. Вербіцька Уляна
5. Гелбахіані Олена
6. Герасимчук Єлизавета
7. Жаботинська Аліна
8. Жирова Єлизавета
9. Іващенко Каріна
10. Каратнік Анастасія
11. Касьянова Валерія
12. Королькова Катерина
13. Кузьменко Олександр
14. Ліщук Аліна
15. Мацюк Ельміра
16. Мусієнко Анна
17. Омельчук Аліна
18. Пак Валерія
19. Потьомкін Єгор
20. Ратьков Марко
21. Самойленко Гліб
22. Сергійчук Софія
23. Скупейко София
24. Соколова Єлизавета
25. Сорокін Даніїл
26. Трубаєва Марія
27. Черняк Мілана

11-Т клас з поглибленим вивченням математики

Педагог-організатор класу: Лихопавло Наталія Юріївна

1. Бондаренко Аріна
2. Боровик Ярослав
3. Бучинська Анастасія
4. Гладченко Владислав
5. Гриценко Микита
6. Гришин Іван
7. Довгій Владислав
8. Жук Кирило
9. Захаренко Нікіта
10. Кіпень Микита
11. Курінний Дмитро
12. Лихопавло
Володимир
13. Логвиненко Ігор
14. Матяш Марія
15. Міхайлов Володимир
16. Нагорний Олександр
17. Падковський Мирослав
18. Перепечаєв Ілля
19. Покора Микита
20. Попов Філіп
21. Пузіков Євген
22. Пушкін Олег
23. Садохін Іван
24. Словак Костянтин
25. Чирва Ілля