Фактична мережа класів і контингент учнів
Гімназія
Педагог-організатор класу: Грицовець Лілія Миколаївна
Базулін | Матвій |
Бєлоєв | Артем |
Біловець | Аріна |
Білоус | Володимир |
Бубела | Ярослав |
Бурков | Данило |
Буртовий | Роман |
Вержевікін | Ілля |
Герліц | Арнольд |
Голубова | Олександра |
Гринькова | Дар’я |
Гриценко | Максим |
Демченко | Софія |
Довгій | Юрій |
Зарічна | Софія |
Кайсен | Дмитро |
Каракоц | Софія |
Микитюк | Сергій |
Невеселий | Давид |
Палієнко | Софія |
Прокопенко | Глєб |
Рибаченко | Єгор |
Руденко | Валерія |
Сапко | Олексій |
Серебряков | Ростислав |
Сьомка | Поліна |
Тараненко | Ілля |
Тесленко | Вікторія |
Титаренко | Максим |
Фролова | Вероніка |
Фурдуй | Дар’я |
Черніченко | Іван |
Шамрай | Тамара |
Педагог-організатор класу: Черниш Марина Василівна
Балан | Софія |
Білик | Нікіта |
Вовк | Варвара |
Ганженко | Катерина |
Горяінов | Тимофій |
Григор’єв | Кирило |
Гутніков | Роман |
Демченко | Анастасія |
Денисенко | Андрій |
Єдінок | Матвій |
Заїка | Дар’я |
Кириллова | Віолетта |
Кірницький | Ярослав |
Красюк | Ілля |
Лаврусь | Вікторія |
Літвяк | Макар |
Любарський | Ярослав |
Майорова | Аріна |
Мамалига | Матвій |
Микитович | Дмитро |
Пунтус | Кароліна |
Сальник | Іван |
Сільчук | Софія |
Сімонова | Оксана |
Спєхов | Святослав |
Трубаєв | Всеволод |
Хабарова | Поліна |
Халік | Діана |
Цапко | Ярослав |
Цуркан | Кирило |
Чернов | Іван |
Шапкіна | Єлизавета |
Шевченко | Тамірлан |
Педагог-організатор класу: Кулакова Олена Володимирівна
1. Авраменко | Марія |
2. Бакшеєва | Єлизавета |
3. Білопольський | Владислав |
4. Борисенко | Владислав |
5. Бровко | Іван |
6. Вінс | Поліна |
7. Волоха | Максим |
8. Волошина | Варвара |
9. Гаркуша | Анна |
10. Долгова | Василиса |
11. Долгова | Таїсія |
12. Єгорова | Аміна |
13. Зубенко | Поліна |
14. Зубко | Никита |
15. Каліушко | Руслан |
16. Кеня | Дар’я |
17. Костренко | Гліб |
18. Кошара | Олеся |
19. Кудренко | Єва |
20. Лещіна | Рената |
21. Матвєєва | Ірина |
22. Медведєва | Ксенія |
23. Мізько | Єлизавета |
24. Павлов | Степан |
25. Плічко | Олександр |
26.Подбєльський | Дмитро |
27. Політаєв | Максим |
28. Сапунов | Артем |
29. Сніжко | Варвара |
30. Цилюрик | Олександра |
31. Шишкін | Станіслав |
32. Щупка | Артем |
Педагог-організатор класу: Лемешенко Світлана Олександрівна
1. Афанасьєва | Єва |
2. Баранов | Іван |
3. Безрядін | Давид |
4. Берковський | Роман |
5. Білоконь | Анастасія |
6. Іващенко | Мар’яна |
7. Ішуткін | Тихон |
8. Козаченко | Владислав |
9. Кокошко | Єгор |
10. Колєснік | Максим |
11. Лінік | Поліна |
12. Мартинюк | Єгор |
13. Михальченко | Владислав |
14. Могильна | Маргарита |
15. Новак | Владислава |
16. Пивоварова | Мілана |
17. Приходько | Владислав |
18. Рябченко | Маргаріта |
19. Савенков | Максим |
20. Сащенко | Андрій |
21. Соколюк | Надія |
22. Солоненко | Гліб |
23. Страшко | Кіра |
24. Ступніков | Денис |
25. Тесленко | Ілля |
26. Федаш | Катерина |
27. Хорькіна | Кіра |
28. Чорна | Надія |
29. Шаповалова | Кароліна |
30. Шкода | Павло |
31. Ярошенко | Тетяна |
32. Яшнікова | Марія |
Педагог-організатор класу: Заболотня Лариса Вікторівна
Барнаш | Анастасія |
Біліщук | Аріна |
Вакуліч | Маргарита |
Василенко | Владислава |
Вергелес | Максим |
Генералова | Ірина |
Гончар | Олександр |
Гусак | Юлія |
Даніш | Максим |
Ємець | Вероніка |
Залозна | Анастасія |
Кеннє Канке | Марія |
Кім | Ілля |
Кубракова | Дарина |
Лисенко | Тіхон |
Матвієнко | Катерина |
Оцерклевич | Вікторія |
Палієнко | Даниїл |
Рассохін | Тимофій |
Рева | Поліна |
Родіна | Марія |
Ромасенко | Марія |
Рябчик | Богдан |
Тищенко | Ірина |
Ткаченко | Євгеній |
Трофімов | Давід |
Шевченко | Сергій |
Шипуля | Лілія |
Шопський | Іван |
Педагог-організатор класу: Мала Ірина Олегівна
Асташкіна | Аріна |
Баш | Дмитро |
Бевз | Єва |
Бельгер | Марія |
Величко | Радміла |
Волошин | Нікіта |
Гавриленко | Марія |
Гаркуша | Марія |
Гуторов | Михайло |
Журавльов | Артур |
Зотова | Кароліна |
Капустянський | Ростислав |
Кашевська | Марія |
Кизименко | Мілана |
Костенко | Поліна |
Красін | Богдан |
Лиманська | Поліна |
Мальцев | Денис |
Мелькова | Аліна |
Меткий | Максим |
Москалик | Дмитро |
Павленко | Ян |
Петрина | Марія |
Пільченко | Ярослав |
Поляков | Максим |
Радзіон | Марк |
Сергєєв | Володимир |
Чигрин | Дарія |
Педагог-організатор класу: Голобородько Віра Анатоліївна
Безрядін | Єгор |
Васюк | Артем |
Ващенко | Ангеліна |
Ганженко | Анна |
Григорович | Ігор |
Гринькова | Марія |
Гусак | Аліна |
Дубовая | Кіра |
Заїка | Каміла |
Іванов | Дмитро |
Каплун | Станіслав |
Коновалова | Каріна |
Луговець | Поліна |
Неретін | Роман |
Пашкова | Юлія |
Піскун | Вадим |
Плохіх | Тимур |
Повишева | Поліна |
Прокопченко | Віталій |
Рачук | Вероніка |
Руденко | Аріна |
Савранчук | Ерік |
Стельмах | Максим |
Странніков | Матвій |
Суковська | Софія |
Тараненко | Юрій |
Туник | Максим |
Ходаковська | Емілія |
Ліцей
Педагог-організатор класу: Авдєєва Олена Григорівна
Вербіцька | Аріна |
Вергун | Вероніка |
Вишняк | Поліна |
Городнича | Анастасія |
Денисенко | Софія |
Калачова | Владислава |
Кісліченко | Артем |
Коваленко | Владислав |
Коломієць | Анастасія |
Куцева | Еліна |
Лахтіонова | Софія |
Лебединська | Анна |
Липка | Оксана |
Набієва | Каміла |
Ніколенко | Софія |
Осітрова | Руслана |
Паук | Надія |
Петренко | Вікторія |
Познякова | Вікторія |
Поліщук | Катерина |
Пунтус | Анастасія |
Рагулін | Тимур |
Русняк | Михайло |
Сальник | Марія |
Сироткіна | Мілана |
Телков | Ілля |
Ткаченко | Єлизавета |
Токарєва | Аріна |
Тоточенко | Андрій |
Трофімова | Кіра |
Тунік | Нікіта |
Школьний | Даніїл |
Педагог-організатор класу: Ратушна Лариса Іванівна
Бакшеєв | Матфєй |
Барбасов | Микита |
Березанська | Меланія |
Бондарев | Артем |
Васил’єв | Марк |
Вахтін | Олександр |
Волочнюк | Арсеній |
Герасимчук | Микола |
Гладченко | Марія |
Гуйда | Єлизавета |
Данилкін | Єгор |
Дегтяр | Іван |
Закордонець | Ігор |
Збітнєва | Тетяна |
Кириллова | Єсєнія |
Кіслова | Софія |
Козацький | Іван |
Кондратенко | Микита |
Кондратенко | Софія |
Лозенко | Максим |
Милобог | Назар |
Музиченко-Козловська | Поліна |
Мукоїда | Максим |
Одушенко | Аліна |
Осмоловська | Марія |
Поплавський | Богдан |
Приставка | Святослав |
Романчук | Данило |
Свист | Марія |
Соколов | Матфій |
Федоляк | Кирило |
Хомінець | Макарій |
Чернявська | Софія |
Щербина | Сергій |
9-Г клас з поглибленим вивченням іноземних мов
Педагог-організатор класу: Криштоп Олена Анатоліївна
1. Багаєва | Дар’я |
2. Гринь | Яна |
3. Гришин | Тимофій |
4. Данько | Аеліта |
5. Деденок | Крістіна |
6. Запорожець | Поліна |
7. Зряніна | Устінія |
8. Кириченко | Евеліна |
9. Коломейко | Дар’я |
10. Кузнєцов | Влас |
11. Кузнєцов | Остап |
12. Левченко | Єлизавета |
13. Лисичко | Аріна |
14. Логінова | Анастасія |
15. Лук’янова | Софія |
16. Макаренко | Іван |
17.Михайленко | Дар’я |
18. Михайлова | Оксана |
19. Ольховська | Влада |
20. Савранчук | Віталіна |
21. Світлична | Маріанна |
22. Сергіюк | Таїсія |
23. Сільчук | Вікторія |
24. Стаднійчук | Софія |
25. Фарина | Анастасія |
26. Чирва | Марія |
27. Чирченко | Тетяна |
28. Шалімова | Анна |
29. Стахов 30. Тагієва 31. Герлиць | Олег Софія Емілія |
9-Т1 клас з поглибленим вивченням математики
Педагог-організатор класу: Баюра Олена Олександрівна
1. Бикова | Анастасія |
2. Гапоненко | Анна |
3. Гарасимова | Єлизавета |
4. Годлевський | Данило |
5. Грицовець | Ірина |
6. Данилов | Тимофій |
7. Діброва | Марія |
8. Іващенко | Вікторія |
9. Ісмайлова | Євгенія |
10. Ковтун | Марія |
11. Ковтуненко | Даніїл |
12. Лопатін | Артем |
13. Малоок | Микита |
14. Ноздріна | Дар’я |
15. Олійник | Богдан |
16. Поляков | Павло |
17. Савченко | Євген |
18. Сапронов | Богдан |
19. Сапунов | Андрій |
20. Сидорчук | Ілля |
21. Снопко | Єлизавета |
22. Стрельнік | Єгор |
23. Томіліна | Ольга |
24. Куртуков | Владислав |
25. Кушпатова 26. Дьомін | Віра Станіслав |
9-Т2 клас з поглибленим вивченням математики
Педагог-організатор класу: Гавенко Людмила Федорівна
1. Андрющенко | Микита |
2. Бобровник | Ксенія |
3. Брюкман | Мирослава |
4. Дашкевич | Костянтин |
5. Жук | Андрій |
6. Кабанов | Кирило |
7. Кеннє Канке | Анна |
8. Кравчук | Марія |
9. Лотошенко | Дмитро |
10. Луцик | Андрій |
11. Малко | Павло |
12. Мартиняк | Ганна |
13. Мельник | Максим |
14.Мельниченко | Ліза |
15. Перерва | Володимир |
16. Потоцький | Володимир |
17. Потоцький | Іван |
18. Семенов | Ілля |
19. Сиволап | Вікторія |
20. Смолякова | Софія |
21. Удовиченко | Аріна |
22. Удовиченко | Кирило |
23. Шило | Назар |
24. Шокалюк | Микита |
25. Штирхун | Тимур |
26. Янченко | Микола |
10-Г клас з поглибленим вивченням іноземних мов
Педагог-організатор класу: Дашкова Інна Олександрівна
1. Софія Баклицька |
2. Максим Береговий |
3. Артем Бондаренко |
4. Кристина Бура |
5. Анастасія Гелбахіані |
6. Аміна Карагьоз |
7. Данило Короленко |
8. Дар’я Короткова |
9. Ілля Костренко |
10. Михайло Кузін |
11. Анастасія Ляшенко |
12. Катерина Морозова |
13. Поліна Мирошниченко |
14. Назар Навроцький |
15. Карина Новицька |
16. Вероніка Острешко |
17. Даниїл Овечко |
18. Юлія Овсянікова |
19. Дар’я Погрібна |
20. Владислава Політаєва |
21. Сергій Постоян |
22. Ганна Проценко |
23. Віра Пизік |
24. Євгенія Сисоєва |
25. Поліна Токарєва |
26. Андрій Васюков |
27. Кирило Вдовиченков |
28. Софія Яшнікова 29. Чухрій Кіра 30. Темченко Юлія 31. Циганок Руслан |
10-Т1 клас з поглибленим вивченням математики
Педагог-організатор класу: Чижевська Вероніка Альбертівна
Болдирєв | Іван |
Гавриленко | Лаврентій |
Дацюк | Олександр |
Дубич | Дмитро |
Зінов’єв | Платон |
Каракоц | Вікторія |
Кожанов | Владислав |
Корольков | Андрій |
Мамедова | Лейла |
Мельяновський | Макар |
Микитюк | Аліна |
Мірошніченко | Іван |
Москаленко | Єлизавета |
Назаров | Максим |
Олексієнко | Олексій |
Панченко | Михайло |
Петренко | Валерія |
Пімкіна | Уляна |
Плотнікова | Жанна |
Рогов | Герман |
Свистун | Катерина |
Скубський | Владислав |
Сьомік | Ігор |
Триколич | Валерій |
Чеканова | Стефанія |
Шевченко | Кирило |
Щуров | Вадим |
Ясінський | Едуард |
10-Т2 клас з поглибленим вивченням математики
Педагог-організатор класу: Дейнеко Аліна В’ячеславівна
- Бакшеєв Серафім
- Бобір Вероніка
- Васильєва Олександра
- Деміденко Поліна
- Елькіна Ірина
- Ібраєв Андрій
- Какарека Богдан
- Карпішкова Аліна
- Ковальчук Поліна
- Кратюк Максим
- Мєшков Роман
- Мізько Матвій
- Осадчий Ярослав
- Подольська Марина
- Потебня Володимир
- Редько Дар’я
- Самаркін Сергій
- Сапко Максим
- Сушко Віталій
- Тимощук Анастасія
- Кокошко Карина
- Татценко Ольга
- Салогуб Вероніка
- Громінський Віктор
11-Г1 клас з поглибленим вивченням іноземних мов
Педагог-організатор класу: Семенко Надія Іванівна
1. Баграновський Єгор |
2. Волосова Ірина |
3. Галєєва Анна |
4. Гулій Анастасія |
5. Іванущик Марія |
6. Коновалова Ангеліна |
7. Кравець Іван |
8. Кучеренко Анастасія |
9. Левіна Анастасія |
10. Ліснича Марія |
11. Макарова Єлизавета |
12. Маслова Ангеліна |
13. Нагалка Анастасія |
14. Назаренко Софія |
15. Ніколюк Анастасія |
16. Ореховський Данило |
17. Прудкий Іван |
18. Рубан Іванна |
19. Рябцев Станіслав |
20. Самсонова Єлизавета |
21. Сочнева Софія |
22. Спінова Анастасія |
23. Токарева Анастасія |
24. Хвостюк Аліса |
11-Г2 клас з поглибленим вивченням іноземних мов
Педагог-організатор класу: Лихопавло Наталія Юріївна
1. Александрова Тетяна |
2. Ємельянова Софія |
3. Звекова Дар’я |
4. Коваленко Ірина |
5. Кущ Михайло |
6. Ляшенко Олеся |
7. Мамедова Солмаз |
8. Шевченко Захар |
9. Мирошниченко Діана |
10. Бельчик Юлія |
11. Макуха Андрій |
12. Пунтус Діана |
13. Сарана Катерина |
14. Суконченко Данило |
15. Шостак Юлія |
16. Володін Дмитро |
17. Паламарчук Ігор |
18. Великород Вікторія |
19. Турчина Юлія |
20. Євстігнєєв Ілля |
21. Орлова Анастасія |
22. Козохват Альона 23. Боровкова Аліна |
11-Т клас з поглибленим вивченням математики
Педагог-організатор класу: Романенко Світлана Анатоліївна
1. Бабаєва Дар’я |
2. Баранова Анастасія |
3. Бірзул Микита |
4. Бутенко Роман |
5. Гавриш Олександр |
6. Гончар Дмитро |
7. Єгоров Ілля |
8. Єлізарова Елизавета |
9. Зарудська Ірина |
10. Кокшарова Анастасія |
11. Копілева-Ромащенко Ульяна |
12. Ломпас Вікторія |
13. Максименко Егор |
14. Римар Данило |
15. Сілко Богдан |
16. Соловйов Захар |
17. Тунік Дмитро |
18. Удовиченко Олена |
19. Федорець Віталій |
20. Білий Данііл |
21. Антонова Ірина |
22. Дудник Дар’я |
23. Воробейчик Станіслав |
24. Лавриненко Олександр |
25. Голубова Марія 26. Кузічкіна Руслана |