Благодійний фонд “Надія”

Благодійний фонд «Надія»

З 2008 року в КНВК №129 “Гімназія-ліцей академічного спрямування” існує дитячий благодійний фонд «Надія».

Учасниками фонду є учні 5-11 класів ліцею, вчителі, батьки учнів ліцею й усі, хто бажає долучитися до благодійної діяльності.

Парнерами благодійного фонду виступають ліцейський театр «Натхнення», ліцейський хор, органи учнівського самоврядування ліцею, волонтери, представники громадських організацій.

Цільова аудиторія діяльності фонду:

  • діти з особливими потребами
  • люди похилого віку
  • покинуті новонароджені діти
  • пацієнти Криворізького онкологічного диспансеру

Мета діяльності дитячого благодійного фонду «Надія»: залучення ліцеїстів і громадськості до спільної діяльності, спрямованої на формування гуманістичних пріоритетів, проведення фандрейзингових кампаній для допомоги дітям, людям похилого віку, особам, що потебують негайної допомоги.

Завдання діяльності фонду: формування команди волонтерів і залучення їх до благодійної діяльності; налагодження співробітництва з громадськими та державним організаціями і закладами міста; організація і проведення фандрейзингових кампаній.

Діяльність благодійного фонда «Надія» була першим кроком в практиці використання духовного виховання в ліцеї. Співчуття, доброта, вміння побачити тих. Хто потребує допомоги – ось те позитивне, що розвивається в дітях, коли вони займаються благодійністю. Спочатку з’явилася «Скринька допомоги», гроші, що було зібрано йшли на допомогу ліцеїстам,їх близьким. За ініціативою дітей було організовано поїздки до дитячог будинку № 3, до відділеня для покинутих дітей Дитячої лікарні № 2 з подарунками та концертами. Учні проводили акції «Подаруй іграшку», «Зберемо машинки», «Теплі речі». Наступним кроком і стало створення благодійного фонду «Надія».

Ініціаторами створення фонду виступили діти, а іхньому об’єднанню  в серйозну організацію допомогли батьки і вчителі ліцею.

За час діяльності фонду було проведено багато різних благодійних акцій, ярмарок, дискотек, аукционів, благодійних  балів, кошти з яких пішли на надання допомоги малозабезпеченим родинам, дитячому будинку 3 3, притулку «Пролісок», відділенню покинути дітей дитячої лікарні № 2, відділенню для онкохворих дітей лікарні № 8.