Учнівське самоврядування – Фотовернісаж – “Україна крізь призму обєктиву”

Учнівське самоврядування – Фотовернісаж – “Україна крізь призму обєктиву”

31.01.2024 Новини 0
Дитяче громадське об’єднання”Ліцейське братство”
 
Україна – наша Батьківщина. Тут ми народилися, живемо, ходимо до ліцею. Вона єдина, неповторна, незалежна держава, частинка Європи.
Україна починається з тебе і з мене. Тому, що від нашого ставлення до рідної землі, батьків, природи залежить процвітання України. Дотримання народних звичаїв, обрядів, виконання певних обов’язків – це лише початок. Напевне, кожен знайомий із таким поняттям, як патріотизм. Сьогодні наша Україна чинить шалений опір повномасштабному російському вторгненню. Ворожі війська обстрілюють житлові квартали, лікарні, навчальні заклади, знищують усе на своєму шляху.
Любов до своєї країни – це особливе ставлення до держави, рідних і близьких людей, до самого себе. Воно розкриває головні питання й проблеми людства. Відданість Батьківщині одухотворена глибокою любов’ю до неї, вірністю їй, готовністю до її захисту та соціальної допомоги людям.
Якщо почнеш діяти зараз, то згодом люди будуть вдячні тобі. Можна робити маленькі, але дуже значні справи для свого класу, міста, країни. Наприклад, посадити дерева, облагороджувати навколишнє середовище, допомагати людям, які цього потребують. А можна зберігати свою повагу до України і через фотографії, через призму свого фотооб’єктиву.
Учні ліцею доєднались до конкурсу юних фотоаматорів “Україна крізь призму об’єктиву”. До вашої уваги відеопрезентація за мотивами даних матеріалів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *