Виховна робота – День дитячих винаходів

Виховна робота – День дитячих винаходів

17.01.2024 Новини 0
5Б клас, педагог-організатор класу Головчак Альона Вікторівна
6А клас, педагог-організатор класу Грицовець Лілія Миколаївна
 
Винаходи, що змінюють світ
Ще кілька десятиліть тому люди жили в іншому світі, світі, який не визнавав швидкі зміни та інновації, що можуть вплинути на краще нашу рутину та розвиток суспільства. Проте, з появою винаходів, які змінюють світ, наше життя стало набагато комфортнішим, безпечнішим та зручнішим.
 
Сучасні дослідження та інновації обіцяють нам ще більше дивовижних винаходів, які змінять світ навколо нас. Про це свідчать дитячі винаходи.
 
Винахідливу малечу можна вітати зі здобутками завтра, адже весь світ відзначає День дитячих винаходів. Цікаво, що дата обрана на честь дня народження видатного американця Бена Франкліна – засновника Штатів, державного діяча, публіциста, науковця та винахідника. Свій найперший винахід – наручні ласти для плавання – Бенджамін зробив, бувши 12-річним підлітком.
 
Здавалося, що може поєднувати шрифт Брайля, калькулятор, навушники з хутра, пакет з паперу з прямокутним днищем, водні лижі та прапор Аляски? Всі ці досить відомі зараз речі були винайдені дітьми. Кожен рік близько пів мільйона дітей і підлітків розробляють ігри, будують роботів та іншу техніку, гаджети, модифікують старі та вигадують нові механізми.
 
А щоб дізнатись про це більше – перегорніть презентацію, яку підготували учні 5Б та 6А класів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *