Учнівське самоврядування – “Відеопривітання від Ліцейського Братсва”

Учнівське самоврядування – “Відеопривітання від Ліцейського Братсва”

25.12.2023 Новини 0

Дитяче громадське об'єднання "Ліцейське братство"

З приходом зими всі починають чекати її чарівних свят. Найбільш довгоочікуваним святом для всіх дітей є День святого Миколая. Всі дітлахи з величезною цікавістю заглядають під подушку, щоб знайти там смачні солодощі. Потім, наступаючи на п’яти, до людей поспішає Новий рік. Це свято чекають не тільки діти, а й дорослі. Прекрасний запах мандаринів та хвої, приємні подарунки та зелена святкова красуня заряджають чарами всіх без винятку. А тих, хто не встиг по-справжньому відчути цю чудову атмосферу, ще чекає Різдво. Воно просякнуте сімейним духом, єдністю, радістю, надією та, звичайно, запахом чудових імбирних пряників.
 
Зима приносить нам не тільки новорічні свята, а й нові можливості. Білий пухнастий сніг стане відмінною основою для чудового сніговика, який прикрашатиме весь двір. Також можна пограти в сніжки, розгорнувши справжній бій.
 
Зимові пейзажі можуть стати чудовим фоном для пам’ятних фотографій. Густий сніг, що укутав все навколо, змусить навіть дорослих поринути в казку та випробувати море позитивних емоцій.
 
Щоб насолодитися зимовою порою, необов’язково кудись ходити. Можна спостерігати за сніжною красунею з вікна, потягуючи з кухля гарячий чай. Танок сніжинок і моторний вітер, що здіймаються у білу пургу, не дадуть занудьгувати. А можна переглянути відеопривітання від лідерів нашого ліцею.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *