Проєкти вихованців Дніпропетровської МАН у космосі!!!

Проєкти вихованців Дніпропетровської МАН у космосі!!!

24.11.2023 Новини 0

9 листопада 2023 року дві команди з Дніпропетровського відділення Малої академії наук були присутні на мисі Канаверал (США) під час запуску ракети «SpaceX Dragon» з їхніми експериментами на борту. Це відбулося в рамках 17-ї місії SSEP — міжнародної програми космічних учнівських експериментів(Student Spaceflight Experiments Program, SSEP).

SSEP – це комплексна програма з розвитку наукової та STEAM-освіти, яка націлена на виховання нового покоління науковців та винахідників.
Програма націлена на те, щоби долучити школярів різного віку до спільноти вчених та інженерів аерокосмічної галузі, сформувати нове покоління науковців і винахідників, надихнути на проведення справжніх наукових досліджень і розвиток навичок, актуальних у XXI столітті.
Один із переможних проєктів — це дослідження впливу гумінових речовин на одноклітинні гриби в умовах мікрогравітації (під керівництвом Білан Марини Володимирівни, керівника гуртка закладу, доцента кафедри інфекційних хвороб тварин, кандидата ветеринарних наук Дніпровського державного аграрно-економічного університету).
 
А другий проєкт – вивчення впливу мікрогравітації та перевантаження на дифузію в металах (під керівництвом Лихопавло Наталії Юріївни, керівника гуртка закладу, вчителя хімії Криворізького ліцею №129 Криворізької міської ради).
 
Вихованці долучилися до конференції учасників SSEP у США. Під час поїздки вони також відвідали Космічний центр імені Кеннеді та Науковий центр Орландо.
Приємно усвідомлювати, що в Дніпропетровській області стільки талановитої молоді, яка обирає нелегкий шлях самореалізації в науковому пошуку.
Щиро вітаємо наших переможців, їх наукових керівників та бажаємо нових перемог на міжнародних змаганнях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *