Учнівське самоврядування – “Вечір поезії”

Учнівське самоврядування – “Вечір поезії”

13.11.2023 Новини 0

Модератори проєкту:
Городнича Анастасія (9Г), Збітнєва Тетяна (9Т)

Лекмотив зустрічі «Живопис, який чують»
Який бідний і порожній був би світ без поезії, живопису та інших видів мистецтва! Вони виконують важливу роль у нашому становленні, допомагають формуванню нашого світогляду, роблять з кожного справжню людину — чуттєву, співчутливу, інтелігентну, інтелектуальну. Вони підказують нам правильний шлях саморозвитку та самовдосконалення.
Поезія — це не просто віршовані слова, це форма вираження почуттів. Ніщо так добре не висловлює наші емоції та стани, як поезія. Читаючи вірші, мимоволі відчуваєш силу того почуття, яке відчуває поет до коханої людини, сім’ї, батьківщини.
Про любов, взагалі, складно розповідати. Навіть найкрасивіші слова будуть невиразними в порівнянні з тією бурею пристрастей, що переживає людина в цьому стані. Тут на допомогу прозі приходить поезія, проявляючи красу цього почуття. Про поезію кажуть, що це «музика слів», «живопис, який чують».
Одна з найвизначніших постатей італійського Відродження Леонардо да Вінчі порівнював поезію з живописом. Він казав: «Живопис — це поезія, яку бачать, а поезія — це живопис, який чують».
Отже, поезія червоною ниткою проходить через все життя людини, роблячи його більш яскравим та насиченим.
Таким життям живуть лідери нашого ліцею. 10 листопада в бібліотеці ліцею пройшов унікальний і неповторний поетичний вечір, ініціаторами та модераторами якого є Городнича Анастасія (9Г клас) та Збітнєва Тетяна (9Т клас). На вечорі лунали авторські вірші учасників, звучала поезія Василя Симоненка, Василя Стуса, Сергія Жадана, Артема Лоіка. Це був дійсно дотик до душі.
Дякуємо бібліотекарю ліцею Пунченко Тетяні Петрівні за допомогу у проведенні даного заходу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *