Відкритий молодіжний EdFusion “Моя дипломатична місія”

Криворізький навчально-виховний комплекс №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування"

Відкритий молодіжний EdFusion “Моя дипломатична місія”

15.04.2019 Новини 0

Одеса: 15.04 – 18.04.19.

Команда КНВК “ГЛАС” презентує традиції країни контрастів Мексики.

Відкритий молодіжний EdFusion “Моя дипломатична місія” на базі Одеського навчально- виховного комплексу «Гімназія №7 – спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» продовжує свою роботу.
У заході беруть участь директори, заступники директорів, команди лідерів установ загальної середньої освіти України (близько 200 осіб), а також педагоги, учні та їх батьки (2000 учасників освітнього процесу Одеського НВК «Гімназія №7»).

Захід проводиться в рамках реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2016 -2020 роки.

Учні КНВК № 129 «ГЛАС» Татару Ілля (10-Т1), Котенко Олександра (10-Т1), Жаботинська Аліна (9-Г), Іващенко Карина (9-Г), Сенік Максим (10-Т2) – активні, творчі та ініціативні учасники EdFusion.

Сьогодні в рамках заходу відбудуться телемости англійською мовою «Великдень у моїй країні». Ліцеїсти спілкуватимуться з учнями Грузії. Також сьогодні відбудеться екскурсія до посольств та культурних центрів Одеси, нашу команду запросили представляти Україну в посольстві Туреччини.

Ліцеїсти вже отримали грамоти в двох номінаціях: “Кулінарне шоу “Смаколики”, ” Командні країнознавчі презентації”, взяли участь у репетиції флешмобу «Ми – майбутнє України!» та коворкінгу «Моя дипломатична місія».

Побажаємо їм успіхів! Ви – наша гордість!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *