205-та річниця з Дня народження Т.Г.Шевченка

Криворізький навчально-виховний комплекс №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування"

205-та річниця з Дня народження Т.Г.Шевченка

11.03.2019 Новини 0

11.03.19 у КНВК№129 “ГЛАС” відсвяткували 205-ту річницю з Дня народження Т.Г.Шевченка.

До події готувалися від 4.03.19.

Учні брали участь в оформленні інформдайджеста “Той, ким зайнялось і запалало…”, із захопленням долучилися до селфі-батлу “Мій Шевченко” (робили селфі із зображенням Т.Шевченка).

11 березня святкування розпочалося із зустрічі-опитування “Ну що б, здавалося, слова…”. І учням, і вчителям при зустрічі пропонували пригадати улюблені рядки із поезій Кобзаря. Той, кому це вдалося, отримав смачний презент.

Протягом дня учні 5-6 класів грали у літературний квест “Стежками Кобзаря”, семикласники долучилися до інтерактивної гри “Золотослів”. На великій перерві усі охочі мали змогу побачити медіагерць “Шевченко: відомий та невідомий” та взяти участь в грі “Поетичний пазл”.

На годині спілкування гімназисти (5-6 клас) взяли участь у скрайбінг-презентації “Барвисте Кобзареве слово” – малювали твори Шевченка, зображували власні асоціації з його поезією та захищали свої проекти.

Учні 7 класів під час літературної вітальні “Слово про Кобзаря” мали змогу як продемонструвати власні таланти (співали пісні та читали поезії, присвячені Т.Шевченкові), так і познайомитися із криворізькою поетесою Ланою Александровою та її творами.

Ліцеїсти 8-9 класів відвідали театральні зустрічі під назвою “Світ, у якому жив Кобзар” та учні 10-их класів взяли участь у круглому столі “Шевченко в сучасному мистецтві”. Наприкінці дня підбили підсумки селфі-батлу “Мій Шевченко” та за результатами відкритого голосування визначили переможців, нагородивши їх призами. Учасник, котрий посів перше місце, отримав видання творів Кобзаря.

Переможці: 

І місце – Микола Азаров (9-Г клас); 

ІІ місце – Кравченко Денис, Єрьомін Максим, Сулима Марія (колективне селфі учнів 10-Т1 класу); 

ІІІ місце – Заболотня Олеся (8-Г) та Грицовець Ірина (5-А).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *